Blog

vip masaj

Eğer vip masaj arıyosanız ve Antalya ilindeyseniz, sıradışı beklentileri olan, maddi sıkıntısı olmayan bir insan demeksiniz ve doğru adrestesiniz! VIP kelimesi sıradan olmayan, her tür insana ucuz fiyatlarla sunulmayan, farklı ve özel hizmetleri içeren genel kabul görmüş ifadedir, aynı havaalanlarında olduğu gibi 🙂 Ancak benim hizmetimde, insan ayrımı anlamına gelmez, isteklere uygun daha üst servis sunmak anlamındadır, tabii maddi karşılığının ödenmesi beklentisiyle 🙂

Internette yer alan birçok masöz ilan arasında kafanız karışabilir, nereyi seçeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Yanlış bilgi ve fotolarla ilan veren birçok siteye veya masöz bayana nasıl güvenebilirsiniz? 🙂 Profesyone, kaliteli servis sunan kişi ve salon sayısı maalesef azdır, iyi araştırma yapmanız gerekir.

Bilgili ve bilinçli hareket eden bir insanın özel hizmet istemesi kadar normal birşey yoktur, önemli olan karşılıklı beklentilerin gerçekleşmesidir.

Tabi masaj fiyatları düşük veya masaj fırsatları ile sizi çekmeye çalışan yerler arasında seçim yapmak her zaman kolay değildir. İsteklerinizi bilin, bunları en uygun koşullarda en kaliteli hizmetle kimin karşıladığına bakın. Unutmayın, kalitesi yüksek bir hizmet ucuz değildir. Eğer fiyat düşüyorsa, mutlaka yaşayacağınız deneyim daha kısıtlı, daha az keyifli, hatta riskli olacaktır. 🙂

Bu yazımda masajdaki ürünlerin bu deneyimi nasıl geliştirdiğine dair yazmak isterim.

vip özel masaj – masaj ürünleri

Ürünler deneyimi nasıl geliştirir? Masajların, doğru masaj ürünleriyle bir profesyonel tarafından uygulanırsa, iyileştirici güçlere sahip olduğu bilinir. Yüzyıllar boyunca vücudu ve zihni rahatlatmak, gençleştirmek ve canlandırmak için farklı türde masajlar kullanılmıştır.

Ancak vip kelimesi son yıllarda kullanılmaya başlamıştır, aynı vip masöz demek gibi 🙂

vip masaj antalya – ürünlerden yararlanma

Masaj Ürünlerinden faydalanma ve bu ürünleri kullanma konusunda şunları söyleyebilirim.

Pek çok çeşit masaj ürünü vardır ve hepsi de içerik ve amacına göre farklı şekilde işe yararlar. Bir masaj ürününün, bütün masaj türleri için uygun olmasıyla ilgili genelleme yapamazsınız.

Birinci ve en öncelikli olarak, işlem sırasında vücut dokusuna veya kasa zarar vermeden nasıl doğru şekilde masaj yapılacağını bilmek zorundasınız. Tabii ki vip masaj kuru kuruya sadece masaj değildir. 🙂  Masaj ürünleri sadece masajı geliştirmeyi sağlar, ama doğru teknik olmaksızın sonuç, tam bir başarısızlık olabilir.

antalya vip masaj salonu – yaygın ürünler

İşte en yaygın masaj ürünleri ve kullanımları şunlardır:

antalya vip masöz masajMasaj Yağları – Herhangi bir masaj yağının birinci işlevi, masajı iyi bir şekilde uygulayabilmek için kaygan bir cilt sağlamaktır. Kaliteli masöz hizmeti sunanlar farklı ürünler önerebilirler. Deneyimi geliştirecek olan ikinci işlev, masaj yapılan kişiyi rahatlatıp, duygularını yatıştırmaktır.

Ağrıyı ve krampları azaltmayı sağlayan bazı yağlar vardır, ama en nihayetinde bu yol hastayı iyileştirecek masajın uygulanmasıdır.

Masaj Kremleri – Kremler yağlarla aynı rolü oynarlar ama bazı yağların bırakacağı kalıntıyı kremler bırakmaz. Bununla birlikte, bir masöz esans kullanmayı tercih edecektir çünkü bunlar kremlerden daha saftır ve herhangi bir şekilde cildinizi daha az etkiler. Kremlerin bazen cildi kurutan ya da zaman zaman döküntüye sebep olan alkol içeriği veya kokulu yağları vardır.

Sıcak Taşlar – Bu masaj ürünleri kasları ve vücudu rahatlatmak için kullanılır ve bu, sıcak taş masajı olarak bilinir.

Mumlar – Zaman zaman masaj sırasında kasları ve zihni rahatlatmak, böylece bir bütün olarak tüm vücudu rahatlatmak için kokulu mumlar kullanılır.

Müzik – Sakinleştirici müzik, genellikle kasları rahatlatacak ve terapi için hazır hale getirecek olması vasıtasıyla bedenin ve zihnin gevşemesi için,  bazı masaj spalarında arka planda çalıyor olacaktır.

Keyif Alın ve Kendinizi Şımartın 🙂 Güzel, keyifli, sağlıklı bir deneyim yaşamalı ve tüy gibi hafiflemelisiniz!

Arada bir, kendi ruh ve bedenimizi şımartmayı hak ederiz. 🙂 Bunu evde kokulu mumlar, yağlar gibi masaj ürünleri yardımıyla ve uzun banyolarla yapabiliriz veya bir spaya gidip, tüm işi başka birisinin yapmasını sağlayabiliriz. Farklı masaj türleriyle ilgili yabancı kaynaklardan bir üniversite sayfasına bakabilirsiniz.

Umarım beğendiniz, Antalya vip hizmet için doğru sitedesiniz, arayın, tanışalım, saygılarla!

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0