Blog

masaj konyaaltı

Antalya merkezi bölgelerinden konyaaltı ve civarında size masaj hizmeti sunmaktan mutluyum, tabii uyum varsa. İstekleriniz ve sunduklarım uyumlu ise neden görüşmeyelim, değil mi? 🙂

En İyi Konyaaltı Masaj Önerileri 

Daha önce hiç masaj yaptırmadıysanız ne kaçırdığınızı bilmezsiniz. Masaj, ister masaj salonları, ister başka yer tercih edin, konuyu saran gizem nedeniyle çoğu kimsenin aklına gelmeyen bir sanat şeklidir. İyi bir masaj, profesyonel bir ortamda veya kendi evinizin konforunda gerçekleştirilebilir. Daha fazlasını aşağıda bulabilirsiniz.

Masaja gideceğinizde yemek yemeyin. Uzandığınız zaman şişkin ve rahatsız olacaksınız. Öncelikle yemeğimizi tamamen sindirelim. Bu, masaj sırasında olmanız gerekebilecek pozisyon ne olursa olsun sizin rahat kalmanızı sağlar.

Petrisaj, stresi gidermek ve ağrıyı yok etmek için en iyi yoldur. Bu yöntem, parmak uçlarınızı ve başparmağınızı kullanmanızı gerektirir. Farklı bir bölgeye geçmeden önce bir kası sıkıca tutun ve birkaç saniye boyunca sıkın. Ağrı antalya konyaaltı masaj salonlarıkaybolana kadar aynı alanlarda birkaç kez tekrar edin.

Tabii evde, dışarda, örneğin konyaaltı masaj salonları yerlerinde hizmet tercih edebilirsiniz. Harika bir sırt masajı yapmanın kolay bir yolu “tırmıklama” tekniğini kullanmaktır. Bu, parmak uçlarınızı kullanmayı gerektirir. Parmaklarınızı ayrı olarak yaydığınızdan emin olun.

Masaja omuzlardan başlayın ve ellerinizi yavaşça kişinin sırtından aşağı hareket ettirin. Parmaklarınız kişinin omurgası boyunca hareket etmelidir; ancak omurgaya aslında temas etmemelidir. Bir el bir taraftan aşağıya giderken, diğer elinizi değişen bir hareketle yukarı götürün.

konyaaltı masaj antalya arayışına çözüm

Biri üzerinde deneyebileceğiniz, ister masaj antalya konyaaltı veya başka yerde, popüler bir sırt masajı “Tırmıklama Masajı” olarak adlandırılır. Bu teknikle parmaklarınızı ayrı bir şekilde yayın ve konyaaltı masaj yapmak için parmak uçlarınızı kullanın. Omuz bölgesinden başlayın ve tırmıklama hareketi kullanarak sırttan aşağı doğru gidin. Sonra, aslında dokunmadan omurgadan aşağı parmaklarınızı hareket ettirin. Bir el aşağıya giderken, diğer eli yukarı götürün.

Masaj konyaaltı öncesi ve sonrası yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri çok su içmektir. İlk başta rahatsızlığa neden olabilecek olan su, vücudunuzda bulunan serbest radikallerin giderilmesine yardımcı olacaktır. Bu, genel deneyiminizi en iyi hale getirecektir.

Sinüs basıncı sorununuz varsa, çare için masajı kullanın. Kaş çizgisi altına basit ve hızlı bir masaj, sinüslerin temizlenmesine ve nefes almayı çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olabilir. Gözlerin üzerine ve burnunuzun köprüsü boyunca hafifçe bir masaj yapmak için parmaklarınızı kullanın. Bu, sadece birkaç dakika sürer ve büyük bir rahatlama sağlayabilir.

masaj konyaaltı için profesyonel masöz tercih edin

Hafif ve nazik antalya masaj tekniği genellikle İsveç olarak adlandırılır. Dolaşımı artırır ve eşinizin rahatlamasına yardımcı olur. Bu masaj türü, kas yorgunluğu olan sporcular için de harikadır. Bu masaj türünde dikkatli olmak ve eşinizi dinlemek zorundasınız. Yaralanmaları olabilir ve masaj ağrılı ise durmanız gerekir.

Bir masaj mükemmel bir koku ile zenginleştirilebilir. Bayıcı ve güçlü olanlardansa doğal ve hafif kokuları edinmeye çalışın. İlaç gibi kokan hiçbir kokuyu kullanmayın. Bunun yerine, çiçek ya da meyveli kokularınız olmalıdır. Bu tür kokular, stresi gidermeye ve bir yenilenme hissi getirmeye yardımcı olacaktır.

Ne tür yaptırmanız gerektiğini bilmiyorsanız İsveç masajını ya da derin doku masajını düşünebilirsiniz.  Eğer ciddi düğümleriniz varsa sizi hayal kırıklığına uğratabilecek bazıları da dahil olmak üzere seçenek bolluğu sözkonusudur. Sunulan bu iki seçenek, diğer çeşitler hakkında daha fazla bilgi edininceye dek ihtiyaçlarınızı karşılar.

antalya konyaaltında masaj salonu adresleri

Hidrat, hidrat. Bir masaj antalya, lenf sıvısını, laktik asidi ve diğer toksinleri yumuşak dokularınızdan söktürür. Bu, kaslarınızı sonradan çok iyi hissettiren bir bölümdür. Ancak eğer susuz iseniz, bu toksinlerin sisteminizi terk etmesinin hiçbir yolu yoktur. Bu, masajınızdan sonra sizde bütün çabaları boşa çıkaran ve parayı israf ettiren ıstıraplı ve hafif bulantılı bir his bırakabilir. Yani içip bitirdiğinizden emin olun!

Birine masaj konyaaltı yaptığınız zaman geribildirim almalısınız. Kişi nasıl hissettiğini bilmenize izin vermezse, ona masajınızın ne kadar etkili olduğunu bilmenin başka yolu olmadığını hatırlatın. Gergin olan bölgeyi bulabilmeniz için size rehberlik etmesi konusunda o kişiyi teşvik edin.

Sıcak taş masajı, ısıtılmış taşlar ve yumuşak bir dokunuştan ibarettir. Düzgün taşlar ısıtılır ve kas gerginliğini gidermek için sırt ve vücudun diğer bölgelerine yerleştirilir. Ayrıca masaj terapisti taşları gergin kaslara nazikçe bastırabilir ve ardından gerginliği hafifletmeye yardımcı olmak için dairesel hareketlerle yavaşça buraları ovabilir.

antalya konyaaltı sauna masaj tercihi

Kendinize masajı neden sevdiğinizi sorun. Yakın geçmişte bir araba kazası geçirdiniz mi? Sırtınız ağrır mı? Basitçe gevşemeye ve stresi azaltmaya mı çalışıyorsunuz? Bu konuda terapistle konuşmak isteyeceksiniz.

antalya konyaaltı masajBir konyaaltı masaj kliniğine ilk ziyaretinizi yapmadan önce, kuruluşu araştırdığınızdan emin olun. Tüketiciler genellikle online yorumlar yazarlar ve uygulama aleyhine herhangi bir şikayet varsa BBB bunu bilmenizi sağlayacaktır. Son olarak, yerel Sağlık Bölümü’nüzle de konuşabilirsiniz.

Vücudunuzun alt kısımlarındaki kaslarınızda gerginlik şikayetiniz varsa, bir derin doku masajı yaptırın.

Vücudunuzda beş kas tabakası vardır ve bu masaj en düşük seviyedeki kasları ele alır. Spor yapıyorsanız veya yakın zamana dek geçmeyen kronik geriliminiz varsa bu, harika gelir.

antalya konyaaltı hamam sauna masaj

Gerçekten kötü bir yanığa maruz kaldıysanız, bu çok acı verici olabilir ve çirkin bir yara izi bırakabilir. Bu belirtiler için kullanabileceğiniz kremler vardır ama daha hızlı iyileşmesi için masajı düşünmek isteyebilirsiniz. Masaj yanıktan etkilenen bölgenin iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Sırtınızdaki ağrı ile mücadele ettiyseniz, terapistinizden derin dokuyu hedefleyecek bir masaj yapmasını isteyin. Bu, ciddi gerginliği hafifletmek için en iyi yoldur. Yetenekli masaj terapistleri, kasların gerginliğin giderilmesini ve toksinlerin atılmasını sağlaması için ne kadar basıncın nereye uygulanacağını bilirler. Özelikle herhangi bir ağrı hissediyorsanız terapistinize teknik konusunda geribildirim yaptığınızdan emin olun.

Şimdi tüm bu makaleyi okudunuz, konyaaltı ve lara masaj hakkında bazı şeyler biliyorsunuz. Öğrendiklerinizi uygulamaya koymak ve masajın sahip olduğu harika şeylerin avantajlarından yararlanmak için hazırsınız. Evin dışında da olsanız veya orayı asla terk etmeseniz de, masajın hayatınızı  geliştirdiği kesindir.

Masaj Antalya Konyaaltı için beni arayın, tanışalım, konuşalım, profesyonel konyaaltı masöz olarak size hizmet vermekten mutluyum.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0