Blog

alanya masaj

Eğer Alanya ve civarında masaj masöz hizmeti arıyorsanız doğru siteye geldiniz. Size klasik ve özel hizmetler sunuyorum.

Alanya masaj fiyatları veya salon adresleri veya masöz telefonları gibi arayışlarınızın sonuna geldiğinizi umarım 🙂

Harika bir Masaj mı İstiyorsunuz? Önce Bu Makaleyi Okuyun!

Daha önce hiç masaj yaptırmadıysanız, yani masaj ilan bakmadıysanız, ne kaçırdığınızı asla bilemezsiniz. Masaj, gizeminden dolayı bir çok insanın anlayamadığı bir sanat formudur. İyi bir masaj profesyonel bir ortamda veya evinizin rahatlığında gerçekleşebilir. Aşağıda daha fazlasını bulabilirsiniz.

Partnerinize uygulayacağınız harika bir masaj tekniği eğilme olarak adlandırılır. Eğilme, kollarınızın açılmasına ve parmak uçlarınızı kullanarak bir elinizle omurganızın altına diğeriyle de üstüne doğru eğilmeniz anlamına gelir.

Stres kaynaklı baş ağrısı probleminiz varsa ve meditasyon işe yaramıyorsa, masajı deneyin. Masaj vücudun rahatlamasına yardımcı olur ve rahatlatıcı belirli baskı noktalarını hedef alır. Haftada bir kez masaj yaptırmak baş ağrılarınızdan kurtulmak ve onları uzakta tutmak için ihtiyaç duyduğunuz şey olabilir.

alanya masaj – doğru seçim yapın

Eğer bir kişi daha etkili bir alanya masaj istiyorsa, ne kadar yağ kullanacağınız konusunda dikkatli olunuz. Evet, yağ kişinin sırtında harika hissettirir ve daha az sürtünmeye yardımcı olur fakat bu ikinci konu daha derin doku masajı için bir sorun teşkil eder. Ellerinizin sürekli kayması nedeniyle, bu sürtünme olmadan, etkili derin bir masaj vermeniz mümkün olmayacaktır. Bu durumu en aza indirmek için gerekli olan yağ miktarını kullanın, tabi bütün sürtünmeyi kaybedeceğiniz kadar da değil.

Eğer sinüs baskısından muzdaripseniz, masaj yardımcı olabilir. Alın çizginize yapılacak basit ve hızlı bir masaj sinüslerinizi temizlemeye ve daha rahat nefes almanıza yardımcı olabilir.

Gözlerinizin üstüne ve burun kemiğinize nazikçe alanya masözmasaj yapmak için sadece parmaklarınızı kullanın.

Masaj yaraların iyileşmesine yardımcı olabilir. Sürtünme oluşturan, kas çizgilerine yavaş hareketler kullanılır.

Her zaman çok sıkı olan ya da sık sık ağrıyan ve hatta duruş konusunda sıkıntı veren kaslarda, bu işe yarar.

alanya masaj ilanları – kalteli seçim yapın

Masöz bayanla iletişim içinde olun. Masaj esnasında konuşma en son isteyeceğiniz şeylerden biridir fakat normal ve harika bir masaj uygulaması arasındaki farkı bu tür bir iletişim sağlayabilecektir. Hangi alanlarınızın ihtiyaç duyduğunu ve hangi tekniklerin faydalı olduğunu bayan masözün bilmesine izin vermelisiniz.

Masaj yaptırırken veya yaparken, vücudunuzun kendine gelmesi için en az 10 dakika ara vermeyi deneyin. Bu her gün yaptığınız bir şey olmadığı için, işiniz bittiğinde hemen çıkıp gitmek istemeyeceksiniz. Kısa bir dinlenme sürecinden sonra tekrar normal aktivitelerinize dönmeden önce düzenli kan akışınızı korumak önemlidir.

alanya evde masaj – yerin önemi

Spor veya derin-doku masajı yaptırıyorken terapistinizle yani alanya masöz iletişimde kalın. Tabi ki dinlenmek ve rahatlamak isteyeceksiniz ancak eğer bir sorun olursa bunu söylemeye hazır olmalısınız. Terapistinizin rahatsız edici bir durum hissettiğinizde bunu bilmeye hakkı vardır.

Eğer masaj antalya yapacaksanız, kayganlaştırıcı bir madde kullandığınızdan emin olunuz. Bu maddeler herhangi bir losyon ya da terapi yağları olabilir. Hangisi olursa olsun masaj yaptıran kişiye uygun olduğundan emin olunuz. Bu yağlar ritmik hareketleri engellemeden vücutta kaymanıza yardımcı olur.

Masaj başlamadan önce, masaj terapistiniz ile baskı sertliği konusunu konuşun. Bazı insanlar sert yoğunluktaki derin masajları severler. Diğerleri ise daha nazik dokunuşları veya belki de dokunuşun gerek olmadığı Reiki tarzını seçerler. Eğer terapistinize hangisini istediğinizi söylerseniz masajı size göre ayarlayabilirler.

antalya alanya masaj salonu – bağımsız masöz tercih

Göze masaj yapmak yorgun veya ağrılı gözleri rahatlatabilir. Bu masajın asıl yararı acıyı ve gerginliği rahatlatmak için ısıyı kullanmaktır. Ellerinizi kuvvetli şekilde ovarak başlayın. Ellerinizde ısıyı hissedene kadar buna devam edin. Eller ısındığında, ısı kaybolana kadar her iki gözü de avuç içi ile kapatın.

Eğer kanserle mücadele ediyorsanız, vücudunuzu gerçek anlamda kötü etkileyebilir. Muhtemelen kendinizi biraz depresif, biraz gergin, yorgun hissediyor, ayrıca genel teşhis ve tedavilerden dolayı da bulantı hissediyorsunuzdur. Masaj yaptırmanın, kanseri yenmek için daha iyi savaşmanıza katkıda bulunarak bütün bu belirtileri def etmenize yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

masaj alanya mutlu son – isteğinizi bilin

Sinüs basıncını ve sıkışıklığını rahatlatacak yardımcı bir masaj vardır. Bu masajı yapmak için parmaklarınızı burnunuzun tam üstüne koyarak ve bastırarak başlayın. Dışa doğru okşadığınızdan emin olun. Bir sonraki adım, aşağı doğru hareket edip dışa doğru okşayarak parmaklarınızı gözlerinizin altına koyun. Elmacık kemiklerine baş parmağınızla masaj yapın ve daha sonra baş parmaklarınızı küçük daireler çizecek şekilde şakağınıza koyun.

Eğer masajınız yağ kullanımını kapsıyorsa, işiniz bittiğinde işini bilen bayan masöz olarak kişiye duş almayı önerin. Bu vücutlarının temizlenmesine yardımcı olur, böylelikle kendilerini tamamen rahatlamış hissederler.

Aynı zamanda cilt alanya masajiçin der faydalıdır; gözeneklerin temiz ve açık kalmasına yardımcı olur.

Masözünüz bütün gün çalıştıktan sonra sizin ayağınıza masaj yapmakta çok istekli olmaz.

Tam bir duş alın ve masajdan önce kendinizi temizleyin. Kötü kokulu ve kirli bir vücuda masaj yapmak zorunda kaldığında terapistinizin neler hissedeceğini bir düşünün.

masaj salon spa hamam – doğru adres

Eğer doktorunuz yapmamanızı söylüyorsa kesinlikle masaj yaptırmamalısınız. Her ne kadar bu öneri kesin gözükse de insanlar rahatlatacağına ve daha iyi hissettireceğine inandıkları için masaj yaptırırlar. Kas yırtıklarınız varsa, masaj vücudunuzda sürekli bir baskı oluşturarak, bunları daha da kötü hale getirecektir.

 Masözünüze bahşiş vermenin adetten olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Eğer yeniyseniz, %15 veya %20 bahşiş adettir. Bahşiş konusunda düşünmemeniz gereken tek zaman bir tıp merkezinde fiziksel terapi tedavisi gördüğünüz zamandır. Masözünüze asla bir tomar para vermeyin, girişteki masaya bırakabilirsiniz.

Madem bu makaleyi okudunuz, artık masaj hakkında bazı şeyleri biliyorsunuz. Masajın sunduğu harika şeylerin tadını çıkarmaya ve öğrendiklerinizi uygulamaya artık hazırsınız. Sürekli evin dışında olsanız ya da hep evde kalsanız da masaj hayatınıza çok şey katacaktır.

Bazıları rus masaj veya masaj spa arıyabiliyor, herkesin tercihi kendine. 🙂 Umarım Alanya masöz arayışınızda beni tercih edersiniz ve size uygun masaj hizmeti sunarım. Aramanızı beklerim, sevgi ve saygılarımla.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir – Okumak İster Misiniz?

0